Jak Vyrobit Dokonalé PalačinkyMálokteré snídaňové jídlo je tak lákavé jako hromada nadýchaných palačinek. I když vytvoření dokonalé palačinky ke zdravé snídani může na první pohled působit skličujícím způsobem, jakmile to pochopíte, všichni budou spokojeni.

Zdravé Složky
Udělejte si laskavost a začněte s čerstvými přísadami. Jedlá soda a mouka, která není tak čerstvá, mohou způsobit problémy. Vaše palačinky budou ploché a žvýkací, spíše než lehké a nadýchané.

Dokonce jsme shromáždili recepty na palačinky schválené gurmány a přidali je na naši stránku receptů. Abyste to urychlili, můžete svůj oblíbený recept na palačinky pouze smíchat s vodou. Pokud to chcete o stupeň výš, zkuste udělat tyto palačinky s dýňovým kořením, stačí říct. Přečtěte si toto: https://palacinky.org/ pro další informace.

Míchání těsta
Náš mixér na těsto je dokonalým řešením pro přípravu chutných palačinek. Zní vám to jako nestydatá zástrčka? Je. Uvidíte, co tím myslíme, až to skutečně vyzkoušíte. BlenderBall rychle rozmíchá těsto a nezanechá žádný nepořádek.

Stačí odšroubovat spodní víko a převrátit mixér dnem vzhůru, aby byl zajištěn v základně. Nyní můžete k míchání ingrediencí použít obě ruce. Nemusíte si dělat starosti, že dostanete pár hrudek v palačinkovém těstě.

Správná pánev
Výběr pánve hraje roli hlavní roli v kvalitě vašich palačinek. Mnoho lidí si vystačí s vařením palačinek na pánvi. I když to může být dobré v případě nouze to může vést k nerovnoměrnému vaření a palačinkám, které nebudou ploché kvůli zakřiveným okrajům pánve.

Tip na palačinky: Když použijete k pečení palačinek pánev, připravte ujistěte se, že dno je silné. Zajistíte tak, že se nepřipálí a neuvaří příliš rychle. Líviny můžete perfektně péct na plochém roštu nebo na litinovém pánev.

Jak připravit pánev
Než začnete palačinky vařit, rozehřejte pánev na středním plameni. Měla by být dostatečně horká, aby kapka vody okamžitě prskla a vypařila se. Ti s nepřilnavým povrchem budou muset přidat trochu tuku, aby se palačinky nepřilepily. Máslo je bezesporu nejchutnější řešení, ale může se po chvíli zahřátí spálit. Tomu se můžete vyhnout tím, že pánev mezi dávkami otřete a znovu nanesete máslo. Jinak budou rostlinné oleje v pořádku.

Příprava jídla Horký koláč Techniky
Těsto se rozprostře na pánev pomocí mixéru na těsto. Abyste své děti povzbudili ke zdravé snídani, zkuste připravit palačinky z celých zrn, jako je pohanka. Jakmile těsto nalijete na pánev, použijte mixér na těsto a vytvořte zábavné tvary. Tato práce nevyžaduje mnoho dovedností. Kovové vykrajovátko na cukroví lze položit na pánev a použít jej jako vodítko. Ponechte mezi palačinkami trochu místa, aby je bylo možné snadno převrátit.

Nechte palačinky vařit. Může to trvat déle, než očekáváte. Poznáte, kdy okraje palačinky ztuhly a uprostřed jsou plné bubliny. Tenkou stěrkou palačinky obracejte. Vaření na druhé straně trvá mnohem déle, takže buďte opatrní. Lívance můžete udělat, ale je důležité vědět, jak je vařit.

Mix-Ins
Kdo by neměl rád pár doplňků ve svých palačinkách! Nezáleží na tom, zda je přidáváte na palačinky ozdobit nebo přidat nějakou chuť, vždy je můžete ještě více ozvláštnit přidáním čokoládových lupínků nebo nakrájeného ovoce nebo rozdrobené slaniny. Namísto míchání přímo do Těsto jimi nasypte na palačinky, zatímco se pečou. To zajistí rovnoměrné rozložení a zabrání připálení polevy na horké pánvi .

They posted on the same topic

Trackback URL : https://bentleyrussell42.bravejournal.net/trackback/11002529

This post's comments feed